Grupa Avimed

strona główna
« wstecz

ZABIEGI LASEROWE

Należą do najbardziej precyzyjnych metod usuwania zmian na skórze i śluzówkach. Światło lasera niszczy na odległość guzki skórne takie jak np. włókniaki, znamiona, brodawki, naczyniaki, prosaki itp. Gojenie rany jest szybkie. Po guzku zostaje jedynie śladowa plamka, która z biegiem czasu może całkowicie zaniknąć. Z uwagi na wysokie walory estetyczne zabiegi laserowe są polecane głównie na twarz, szyję, dekolt. Metoda jest bezpieczna. Można ją wykonywać u pacjentów w każdym wieku w dowolnych partiach ciała.

Zabiegi wykonywane są w znieczuleniu miejscowym.
Przed zniszczeniem guzka laserem pobierany jest materiał do badania  histopatologicznego. Bezpośrednio po zabiegu tworzy się strupek, który należy smarować maścią antybiotykową aż do jego odpadnięcia.

Laser daje bardzo dobre efekty w wygładzaniu przerośniętych blizn pooperacyjnych, w leczeniu bliznowców, zmian potrądzikowych na twarzy, do usuwania plam i przebarwień skórnych. Światło lasera można również stosować w fotoodmładzaniu skóry twarzy, szyi,dekoltu. W/w zabiegi są całkowicie niebolesne i nie wymagają znieczulenia. Laser wykonuje sięw cyklu 5-6 zabiegów co 4 tygodnie. Po 6 miesiącach zabiegi można powtórzyć.

 


site by AVIMED