Grupa Avimed

strona główna
« wstecz

KOREKCJA ZMARSZCZEK KWASEM HIALURONOWYM

Kwas hialuronowy jest polisacharydem naturalnie występującym w ludzkim ciele, głównie w skórze, w różnorodnych stężeniach. Jedną z głównych jego cech jest wiązanie wody, dzięki czemu utrzymuje prawidłowe nawodnienie tkanek. Cząsteczki kwasu hialuronowego zanikają w miarę upływu lat. Zabieg wypełnienia zmarszczek polega na udostępnieniu zastępczego źródła kwasu hialuronowego, aby przywrócić satysfakcjonujące nawilżenie tkanek skóry, które jest niszczone przez załamania skórne, powstałe na skutek ekspresji twarzy.
Kwas hialuronowy wykorzystywany do wygładzania zmarszczek jest preparatem syntetycznym, co znacznie zmniejsza ryzyko wystąpienia objawów alergii. Nie wymaga wcześniejszej próby uczuleniowej. Rezultaty są natychmiastowe i naturalne. Można wypełnić

Wskazania:
-bruzdy nosowo-wargowe
-zmarszczki palacza
-linie marionetki
-lwią zmarszczkę
-dolinę łez

Średni okres utrzymywania się efektów stosowania wypełniaczy wynosi 9-12 miesięcy. Po tym okresie preparaty kwasu hialuronowego stopniowo podlegają degradacji na dwutlenek węgla i wodę, i ulegają całkowitemu wchłonięciu. Należy wówczas zabieg powtórzyć co z jednej strony uznać można za wadę, z drugiej zaś za zaletę, ponieważ dzięki temu są to zabiegi całkowicie bezpieczne. Dają gwarancję, że po jakimś czasie efekt minie i nie spowoduje trwałej zmiany w wyglądzie twarzy. Proces ten jest w stu procentach odwracalny w czasie.
 Czasem okres ten może być dłuższy lub krótszy w zależności od:
-wieku
-rodzaju skóry
-trybu życia (palenie papierosów wystawianie skóry na słońce i działanie promieni UV, może skrócić czas działania)
-wyboru produktu i miejsca wstrzyknięcia 

Przeciwwskazania:
-ciąża i karmienie piersią,
-choroby o podłożu autoimmunologicznym,
-skłonność do powstawania blizn przerostowych,
-stany zapalne skóry (opryszczka, trądzik),
-nadwrażliwość na kwas hialuronowy


site by AVIMED